Aj keď sa zdá byť jednoduché používať výlučne prírodné ingrediencie a procesy, výsledný produkt je vzácnou výnimkou vo zväčša umelom svete žuvačiek. Bežne dostupné žuvačky typicky obsahujú najviac 5-7 % gumového základu, ak vôbec nejaký. Zvyšok produktu je umelý, vyrobený z polymérov na báze ropy, t.j. plastov. To je malé množstvo v porovnaní so 40 % organickým základom žuvačky Chicza.

Prírodná chuť žuvačky Chicza sa snaží zachytávať chuť čerstvého a divého ovocia, byliniek a korení a originálnu gumovú a žuvaciu konzistenciu, ktorú môže dať len prírodná guma. Jednou z veľkých výhod zloženia žuvačky Chicza je biologická odbúrateľnosť. Po jej použití sa jej všetky prírodné zložky premenia na prach v priebehu niekoľkých týždňov. (V skutočnosti môže dokonca zlepšiť zloženie kompostu).

BIO žuvačky značky Chicza, ktoré pochádzajú zo spravodlivého obchodu (Fair Trade).

Zloženie: sušená trstinová šťava 37%*, gumový základ 35%* (obsahuje E170 Calcium Carbonate), glukóza 24%*,  agavový sirup 3%*, príchuť mäta kučeravá* | káva* | škorica* | mäta pieporná* | limetka* | mixed Berry*

* produkt ekologického poľnohospodárstva

Hmotnosť: 30g

Krajina pôvodu: Mexiko

Hmotnosť -

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.