S bio rastlinnými olejovými mydlami, bez enzýmov, bez GMO. Perie farebné tkaniny jemne a efektívne. Vhodné pre outdoorove a športové oblečenie (všetky typy mikrovlákien a membrán). Prírodná svieža vôňa bio oleja z mäty a citrónovej trávy. 100% biologicky odbúrateľný. Vhodné pre septik a všetky ekologické čističky vôd

Zloženie pdľ Regulácie (EC) č.648/2004: 15-30% mydlo z repkového oleja*/slnečnicového oleja*, 5-15% neiónové tenzidy (cukrové tenzidy), 5-15% citráty, 5-15% rastlinný alkohol (etanol), 1-5% aniónové tenzidy (alkoholový sulfát kokosového oleja), 1-5% aniónové tenzidy (sulfát rícinového oleja), <1% esenciálny olej z litsea*, z mäty*, z horkého pomaranča (petitgrain)*, olej z citrónovej trávy*, borovica limba* a rododentrón*, (obsahuje citral*,limonén*,linalool*), gurjunský balzam, vonné prísady*, vírená voda (citral môže spôsobiť alergickú reakciu)
(* BIO zložky)

Použitie: na všetky farebné textílie z bavlny, ľanu, konope, mikrovlákien, membrán (flís, Softshell, GORE-TEX a pod.) a zmiešaných tkanín, 30-60°C. Na zažraté škvrny môžete pred praním použiť žlčové mydlo Sonett.

Dávkovanie: pre 4,5kg práčku a normálne špinavé prádlo:
mäkká voda: 60ml
stredne tvrdá voda: 70ml
tvrdá voda: 100ml

1,5L prostriedku postačí na 21 praní 95kg prádla (pri stredne tvrdej vode a normálne znečistenom prádle).

Ručné pranie: 40ml na 5L vody

Upozornenie:

Skladujte mimo dosahu detí! Chráňte oči.

Hmotnosť -

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.