Aroma difuzér Simply Silent je veľmi unikátny najmä tým, že pre aromaterapeutický kúpeľ nepotrebujete ani kvapku vody.

Difúzery a aroma lampy na vodu sú síce výborné a nedáme na ne dopustiť, príjemne zvlhčujú vzduch a uľahčujú dýchanie, majú ale jednu nevýhodu: keď sa éterický olej nariedi s vodou, výrazne sa zmení jeho prirodzená vôňa a tiež jeho chemické zloženie. Ak si chcete éterický olej užiť v čo najčistejšej podobe, aroma odparovač Simply Silent je úplne ideálny.

Kameň je vyrobený z bieleho skla a pripája sa k elektrine ako klasický difuzér. Avšak do priehlbiny stačí nakvapkať len niekoľko kvapiek éterického oleja a ŽIADNU VODU. Kvapiek stačí naozaj len málo – začnite napríklad 2-3, pretože ich nebudete ničím riediť. Po zapnutí sa kameň zahreje na teplotu maximálne 49 ° C, vďaka čomu nedôjde k prepáleniu oleja, naopak sa rovnomerne uvoľní po celej miestnosti. Difuzér má schopnosť vyplniť miestnosť až do 25 m2. Po jednej hodine sa difuzér automaticky vypne.

Výhodou odparovača je okrem maximálneho využitia potenciálu daného oleja ešte to, že je tiež úplne bezpečný a môžete ho bez obáv používať aj v domácnosti s deťmi. Nehrozí žiadne vyliatie vody.

Neskresľuje vône ako difuzéry, kde sa pracuje s vodou. Veľkosť kameňa cca 13 cm v priemere.

Odporúčame pre všetkých aróma fajnšmekrov. Ideálne pre spálne a pracovne.

Použitie:  Odparovač sa po zapojení do elektriny ľahko vypne a zapne stlačením jedného tlačidla.

Pár kvapiek čistého éterického oleja či zmesi nakvapkajte priamo do priehlbiny v kameni. Stačí 2-3 kvapky, pretože olej nebudete ďalej riediť vodou.

Odparovač sa ľahko udržuje. Stačí ho vytrieť navlhčenou handričkou.

Zloženie:  biele sklo

Hmotnosť 0,48 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.